Up

Pobieranie plików

OeS - edycja schematu

Film reklamowy w formacie SWF prezentujący obsługę programu "OeS" w zakresie rysowania i edytowania schematu analizowanej sieci. Równocześnie z rysowaniem i edycją schematu, tworzony jest model cyfrowy sieci. Uwagę zwraca łatwa obsługa programu, umożliwiająca szybkie tworzenie rozbudowanych schematów.

OeS - edycja danych

Film reklamowy w formacie SWF prezentujący obsługę programu "OeS" w zakresie wprowadzania i edytowania danych znamionowych elementów analizowanej sieci. Jest to kontynacja filmu, prezentującego rysowanie i edycję schematu.

OeS - wersja DEMO

Plik instalatora wersji demonstracyjnej. Po zainstalowaniu możliwie jest wyłącznie testowanie funkcji edycyjnych programu, tj. rysowania i edytowania schematów oraz danych elementów - bez możliwości zapisu, wydruku i wykonywania obliczeń. Do uruchomienia programu wymagane jest zainstalowanie środowiska  .NET

OeS - skróty klawiaturowe

Zestawienie skrótów klawiaturowych ułatwiających korzystanie z funkcji programu.

Baza Danych - zawartość

Zestawienie elementów Bazy Danych w OeS na dzień 14.06.2016 r.

Łuk elektryczny - referat

Referat pt. "Ochrona ludzi i urządzeń - zagrożenie łukiem elektrycznym i możliwości jego ograniczenia", pochodzący z XIX Seminarium "Automatyka w Elektroenergetyce", zorganizowanego przez Energotest Sp. z o.o. w dniach 20-22 kwietnia 2016 r. w Szczyrku.

Łuk elektryczny - referat_2

Artykuł pt. "Zagrożenie łukiem elektrycznym i możliwości jego ograniczenia", opublikowany w czasopiśmie Wiadomości Elektrotechniczne nr 9/2016.

OeS instrukcja

Instrukcja obsługi programu OeS 4.8 przeznaczonego do seryjnej sprzedaży.

PS-Sag - instrukcja

Instrukcja obsługi programu PS-SAG 1.0 przeznaczonego do seryjnej sprzedaży.

MeLiNet - instrukcja

Opis podstawowych funkcji programu MeLiNet 2.1 przeznaczonego do seryjnej sprzedaży.

 
 
Powered by Phoca Download

Odwiedza nas 163 gości oraz 0 użytkowników.