Poniżej prezentujemy dotychczasowych Użytkowników programu OeS z uwzględnieniem charakteru działalności.

DYSTRYBUCJA | PROJEKTOWANIE | PRZEMYSŁ |

 

Spółki dystrybucyjne

  1. PGE Dystrybucja LUBZEL Sp. z o.o. - Lublin
  2. PGE Dystrybucja S.A. - Oddział Zamość
  3. PKP Energetyka S.A. - 15 oddziałów
  4. TAURON Dystrybucja S.A.

Biura projektów

  1. AB-ELEKTRO Sp. z o.o. - Łódź
  2. AnS - Andrzej Sroczyński - Zgierz
  3. BIPROHUT - Gliwice
  4. BIPROMET S.A. - Katowice
  5. El-Chem Sp. z o.o. - Nowa Szarzyna
  6. ELCORE - Łódź
  7. EL-MAR Marek Kowalczyk - Radomsko
  8. ELEKTROMONTAŻ - Poznań S.A.
  9. ELEKTROPOL Z. Orliński - Warszawa
  10. ELEKTROPROJEKT S.A. - Oddział w Gliwicach
  11. ELMEL Sp. z o.o. - Gliwice
  12. ELOMATIC Sp. z o.o. - Łódź
  13. ELOMATIC ENGINEERING Sp. z o.o. - Łódź
  14. EL-PROJECT Stanisław Młodzianowski - Kwidzyn
  15. EMCA Volt Sp. z o.o. - Warszawa
  16. ENERGA-OPERATOR Projektowanie Sp. z o.o. - Płock
    (wcześniej ENERGO-KONSULTING Sp. z o.o. - Koszalin oraz ZEP-INPRO)
  17. ENERGOPOMIAR - ELEKTRYKA - Gliwice
  18. ENERGOPOMIAR - ENERGOTEST  - Gliwice
  19. ENERGOPROJEKT - GLIWICE S.A.
  20. ENERGOPROJEKT - WARSZAWA S.A.
  21. ENERGOPROJEKT - KATOWICE S.A.
  22. ENERGOPROJEKT - KRAKÓW S.A.
  23. Energotechnika Engineering Sp. z o.o. - Gliwice
  24. Energotest Sp. z o.o. - Gliwice
  25. FP-W Marek Połeć - Bydgoszcz
  26. KARENT Sp. z o.o. - Lublin
  27. KOMAN FPHU Andrzej Zielonka - Rybnik
  28. MASŁOWSKI - Oborniki Śląskie
  29. METSO Automation Polska Sp. z o.o. - Gliwice
  30. OPA-LABOR Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie
  31. PROERG Andrzej Skrzypczyk - Chorzów
  32. PROFOR Andrzej Formowicz - Katowice
  33. PROMADEL Marcin Delegacz - Kwidzyn
  34. WINDBUD Sp. z o.o. - Inowrocław
  35. WINDPROJEKT Sp. z o.o. - Inowrocław
  36. Pöyry Poland Sp. z o.o. - Łódź

Zakłady przemysłowe i inne

  1. ABB Sp. z o.o. - O/Wrocław
  2. AIUT Sp. z o.o. - Gliwice
  3. ELEKTROBUDOWA S.A. - Katowice
  4. Elektrownia Pątnów ZE PAK S.A. - Konin
  5. ELSTA Sp. z o.o. - Wieliczka
  6. ELTEL Networks Rzeszów S.A.
  7. General Motors Manufacturing Poland - Gliwice
  8. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. - Police
  9. IBERDROLA ENGINEERING AND CONSTRUCTION POLAND Sp. z o.o. - Warszawa
  10. International Paper - Kwidzyn Sp. z o.o.
  11. KGHM Polska Miedź S.A. - Lubin
  12. OPA-ROW Sp. z o.o. - Rybnik
  13. ORLEN Projekt S.A. - Płock
  14. PGE GiEK S.A. Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra
  15. PKN ORLEN S.A. - Płock
  16. PKE Elektrownia SIERSZA - Trzebinia
  17. Politechnika Opolska - Opole
  18. PP Porty Lotnicze - Warszawa
  19. Zakłady "H. Cegielski - ENERGOCENTRUM" - Poznań
  20. Zakłady Chemiczne "ROKITA" - Brzeg Dolny
  21. Zakłady Koksownicze ZDZIESZOWICE Sp. z o.o
  22. TWELVE - Warszawa
  23. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach
  24. Bipromet - Grupa KGHM - Katowice
  25. Instytut Kolejnictwa - Warszawa
  26. Politechnika Śląska - Gliwice

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.